Úvod Technologie Izolace bez odkopu 

Izolace bez odkopu 

Pokud není možné provést odkop zeminy při provádění svislých hydroizolací pod úrovní terénu, zbývá jen omezené množství hydroizolačních technologií, které zajistí funkčnost a spolehlivost prováděné sanace. 

Jednou z těchto metod jsou takzvané rubové injektáže pomocí akrylátových gelů s vysokou reversibilitou. Tato injektáž se provádí celoplošně z vnitřní strany objektu pod úrovní terénu. Je nutné tuto izolaci samozřejmě kombinovat i s vytvořením vodorovné hydroizolace a následně i sanačními omítkami (příp. sanačními omítkami s tepelně izolačními vlastnostmi).

Další způsobem hydroizolace pod úrovní terénu bez nutnosti odkopu z vnějšku je využití systému hydroizolace Bornit SB1 (rychlovazná minerální hmota), SB2 (reaktivní prášek) a SB3 (reaktivní tekutina určená pro zkřemenění). Tento třísložkový systém lze aplikovat jako izolaci proti negativnímu tlaku vody nebo v případech bodového průsaku vody.

 

Pro optimální volbu izolačního systému doporučujeme kontaktovat našeho technika, který vám dokáže poradit a správně se rozhodnout, která z technologií je pro Váš objekt nejvhodnější.

Zpracovávám...