Úvod O nás

O nás

Společnost Ecrypt s.r.o. se od svého založení v roce 2008 specializuje na realizace hydroizolací a sanací vlhkého zdiva. Při provádění zakázek používáme praxí osvědčené technologie a postupy, využíváme nejnovějších poznatků z této oblasti a jsme lídry v zavádění nových moderních materiálů, postupů a technologií do praxe.

Všichni naši odborní pracovníci vlastní Autorizaci WTA pro oblast sanace zděných staveb proti vlhkosti a samozřejmostí je i průběžné vzdělávání, kdy se seznamujeme s nejnovějšími technologiemi. Při vlastní realizaci přímo na stavbách získáváme neocenitelné praktické zkušenosti, které využíváme i v našich návrzích řešení sanací a hydroizolací na konkrétních objektech. Navržená opatření optimalizujeme nejen z funkčního, ale i ekonomického hlediska.

Ke každé realizaci přistupujeme tak, jako bychom ji prováděli pro sebe. Chceme, abyste se ve Vašem opraveném domě cítili dobře a útulně. 

Naší konkurenční výhodou je, že naše služby poskytujeme od stavebně technického posouzení objektu, přes vlastní optimalizovaný návrh řešení sanace objektu z hlediska vlhkosti a salinity, až po samotnou plně kontrolovanou realizaci navržených opatření kvalifikovanými a zkušenými pracovníky. Díky tomu můžeme poskytovat komplexní garance na provedené dílo.

Naše úzká specializace nám umožňuje být předními odborníky v oblasti sanací a hydroizolací a poskytovat tak našim zákazníkům vysoce profesionální služby.

Služeb naší společnosti využívají nejen majitelé rodinných a bytových domů, ale i bytová družstva, SVJ, a také střední a větší stavební společnosti. Naše bohaté zkušenosti a odborné znalosti oceňují ve velké míře i projektanti, kteří je využívají ve svých projektech.

Ecrypt s.r.o. byl zapsán do Obchodního rejstříku dne 14.10.2008. Spisová značka H77 vedená u Městského soudu v Praze.

Zpracovávám...